wlasnosc
      

Biuro Detektywistyczne Michał Jarzyński arrow Były komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie /Polska/ kpt. Michał Jarzyński ost
   

19.07.2019.
Były komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie /Polska/ kpt. Michał Jarzyński

ostrzega Naród Polski i prezydenta Rosji Władymira Putina o zagrożeniu bronią biologiczną.

 

PIS -dzielski rząd sieroty Jarka , idącego na smyczy CIA/Mossad w trosce o Nasze "zdrowie" /czytaj : śmierć / przy współudziale kamaryli sejmowej /od lewego do prawego , dodatkowo przy wsparciu ojca Rydzyka/ zaoferował Narodowi Polskiemu nową tzw. specustawę ze szkodą dla Naszego Narodu, a szczególnie chłopów /ludności wiejskiej.

http://agrobiznes.money.pl/artykul/specustawa-o-asf-przyjeta,147,0,2151827.html

Pod pretekstem grożącej Polsce epidemii afrykańskiego pomoru świń / w starożytnym Egipcie kapłani faraona straszyli lud zaćmieniem księżyca jako końcem świata, sami grzechów żadnych nie mieli/ niszczone będzie/jest polskie , podstawowe stado hodowlane, co spowoduje już całkowitą zależność Narodu Polskiego od kaprysów okupanta, który jak zechce to weźmie Nas głodem, bo mając taką ustawę i ją realizując sami siebie pozbawiamy wolności , suwerenności żywieniowej.

 

Wzywam Naród Polski, w tym szczególnie ludność wiejską /chłopską do bojkotowania tej specustawy. Tytułem uzupełnienia : Sytuacja jest bardzo groźna Wirus ASF/afrykański pomór świń/ jest produktem spółki CIA/Mossad skonstruowanym w ich tajnych laboratoriach. Jest bronią biologiczną przeznaczoną do walki z przeciwnikiem , nota bene bronią zakazaną przez wszystkie międzynarodowe konwencje , lecz kto zapyta zwycięzców o racje / Hiroszima , Nagasaki, Tokio , Drezno, Berlin / .

Z tą jednakże różnicą , iż obecnie nie będzie zwyciężonych. Będą tylko przegrani, czego , prący na siłę do wojny , tępogłowi neokonserwatyści zza oceanu nie wychwytują i nie ogarniają z uwagi na zawężone pole spostrzegania , brak krytycyzmu poznawczego , uleganie syndromowi zbiorowego myślenia /kupą mości panowie/, psychopatyczny /według psychologa Andrzeja Łobaczewskiego -ponerologiczny/ stosunek do otoczenia.

Nie przypadkowo terenami zagrożonymi przez ASF są tereny wschodnie, bowiem miejsce to z militarnego punktu widzenia jest najdogodniejsze do przerzucenia tego wirusa na Rosję w celu jej zaatakowania bronią biologiczną . Tym samym Polska dla CIA/ Mossad stała się poligonem doświadczalnym i forpocztą do takiego podstępnego uderzenia w Rosję.

 

W tej sytuacji mówienie o jakichkolwiek korzyściach dla polskich rolników , co robią niektórzy komentatorzy na internetowych forach jest fantasmagorią i banialuką.

 

Łódź, dnia 11 września 2016 r. , Michał Jarzyński

 
następny artykuł »
Copyright © Biuro Detektywistyczne Aleksander Michal Jarzynski>

 Design by
PanMedia Wszelkie prawa zastrzeżone
Statystyka generowana przez PanMedia