wlasnosc
      

Biuro Detektywistyczne Michał Jarzyński arrow Avaaz blokuje petycję Michała Jarzyńskiego „Protest Antywojenny !”
   

19.07.2019.
Avaaz blokuje petycję Michała Jarzyńskiego Protest Antywojenny !

Avaaz blokuje petycję Michała Jarzyńskiego „Protest Antywojenny !”


23 CZERWIEC 2015 / PEKOK ANTYLICHWIARZ Michał Jarzyński 15 czerwca o 20:48 ·


„Protest Antywojenny ! Prezydent RP Bronisław Komorowski !


Nie wnikając w osobiste uwikłania i podporządkowanie Pana Prezydenta oraz członków rządu RP, syjonistycznej , zwierzchniej , tajnej, światowej władzy Protestuję przeciwko angażowaniu Polski i Polaków , w tym polskich żołnierzy w wojnę na Ukrainie, docelowo w wojnę z Rosją.


Rosjanie , Ukraińcy /wyłączając banderowców/ są naszymi słowiańskimi braćmi i stosunki pomiędzy Nami powinny być realizowane na pokojowej płaszczyźnie.


My Polacy mamy swój honor i swoją mądrość życiową i nigdy /w przeważającej części/ nie będziemy „ mięsem armatnim ” dla syjonistycznego „ możnowładcy ” dla zabezpieczenia jego dążeń do realizowanej przez niego z uporem maniaka, chorej, szkodliwej społecznie koncepcji/wizji stworzenia na świecie nowego porządku świata w sytuacji gdy ze starym nie mógł sobie poradzić ciągle wywołując na świecie wojny, rewolucje, zamachy stanu itd. , w trakcie których zupełnie bezsensownie zginęły miliony ludzi oraz rozlało się morze ludzkiej krwi..


Polacy jako naród wystarczająco już dużo krwi przelali , w sumie jedynie za „Waszą wolność”, bez odwzajemnienia się z Waszej strony, gdy po 1989 r. zamiast wolności, którą ciągle mieliście na ustach, okradliście Naród Polski prawie ze wszystkiego pod szczytnymi, pięknymi , a w rzeczywistości pustymi hasłami : „ wejścia do Europy” , „demokracji i wolności” , skazując rzesze Polaków na tułaczkę po świecie za chlebem , a reszcie społeczeństwa fundując bezrobocie i brak dostępu do służby zdrowia oraz zniewolenie przez dług oraz inne Wasze socjotechniczne wynalazki typu umowy śmieciowe, elastyczny czas pracy itp. , pozbawiające Polaków socjalnego należnego wszystkim bezpieczeństwa.


Polakom , w tym szczególnie tym , którzy zostali zmuszeni z powodów politycznych , ekonomicznych do emigracji za granicę życzę , by doczekali takiej chwili, by mogli powrócić do Polski i żyć w niej spokojnie , by zakończyła się wreszcie Ich i Nasza niewola.


Łódź , dnia 31 marzec 2015 r.


kapitan Michał Jarzyński


PS.
Ten Protest Antywojenny był opublikowany na płaszczyźnie petycyjnej Avaaz.org , gdzie zyskał poparcie 1500 mieszkających na całym świecie Polaków , po czym został przez tę platformę petycyjną w dniu 8.04.2015 r zablokowany.


Oto komentarz do tego zdarzenia znanego blogera z Niemiec Andrzeja Szuberta , cytuję : „ Zespół petycji avaaz usunął petycją komandosa Michała Jarzyńskiego.


 Droga/Drogi Michał – Piszemy by powiadomić cię, że twoja petycja została przeniesiona offline: . Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski: Protest Antwojenny Każda petycja na stronie Obywatelskich Petycji Avaaz musi odpowiadać wytycznym Społeczności Avaaz.


Avaaz wspiera tylko te kampanie, które są zgodne z naszymi wytycznymi. Te które łamią podstawowe zasady są usuwane ze strony. By zareagować na usunięcie petycji, wyślij wiadomość na moderator@avaaz.org.


Dziękujemy.


Z poważaniem, Zespół Petycji Obywatelskich Avaaz” .


Jest to bezczelna cenzura internetowa. Nie dość, że avaaz początkowo celowo manipulacyjnie zaniżał ilość podpisów pod petycją, to na koniec całkiem ją usunął. Gdyby domagano się w niej popierania banderowskiej swołoczy, czy wręcz wysłania „polskich” wojsk do Donbasu, zapewne avaaz nie uznałby tego za „niezgodne z wytycznymi” i „łamiące podstawowe zasady”.


Podżeganie do wojny (przeciwko Rosji) jest jak najbardziej OK.


Protestowanie przeciwko niej jest czymś złym! Ten załgany zespół petycji służy wyłącznie interesom jednej strony – żydo-banksterskiej.


Petycje wymierzone w te interesy są usuwane.


Od siebie dodam w tym miejscu – i tak uważam, że takie petycje kompletnie nic nie zmienią.


W sumie pisanie ich to strata czasu. Niemniej taką bezczelną cenzurę należy piętnować.

A na przyszłość pamiętajmy – omijajmy avaaz szerokim łukiem.”

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright © Biuro Detektywistyczne Aleksander Michal Jarzynski>

 Design by
PanMedia Wszelkie prawa zastrzeżone
Statystyka generowana przez PanMedia