wlasnosc
      

Biuro Detektywistyczne Michał Jarzyński arrow Komandosi z Dziwnowa
   

19.07.2019.
Alkohol za 5 zł - alarm!!!
Dokument bez tytułu

Alkohol za 5 zł - alarm!!! Nie wiem jak sytuacja na tym odcinku życia społecznego wygląda w innych częściach kraju , w każdym bądź razie w Łodzi na każdym kroku, non stop, 24 godzinny na dobę na tzw. melinach można kupić alkohol za 5 złotych /pół litra/.

Atrakcyjna cena przyciąga wiele osób i stanowi poważną konkurencję dla oficjalnego handlu alkoholami. Co do istnienia konkurencji na rynku alkoholowym nie byłoby może w tym nic zdrożnego, gdyby nie moja i nie tylko moja opinia /tajemnica poliszynela/, iż alkohol ten jest trujący.

Zjawisko to jest ze społecznego punktu widzenia bardzo groźne i niebezpieczne, a jego skala nieznana. W mojej okolicy z powodu spożywania tego alkoholu w niedługim czasie umarło wielu młodych ludzi nie dożywszy 30 roku życia. Nie jest tajemnicą, iż w dobie bezrobocia, takiej jak obecna, ludzie częściej sięgają po różnego rodzaju używki, wybierając te najtańsze i jednocześnie strasznie niebezpieczne dla zdrowia i życia.

Prowadzi to do wielu tragedii w wymiarze zarówno jednostkowym jak i społecznym. Dochodzi do nieszczęść w rodzinie. Strefa patologii rozrasta się wciągając w to bagno coraz to młodszych ludzi.

W związku z tym ogłaszam alarm dla wszystkich służb i osób odpowiedzialnych za walkę z tym problemem.

link do artykułu:http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/62693,alkohol_za_5_zl_-_alarm,artykul.html

Łódź, dnia 29 kwiecień 2011

detektyw Michał Jarzyński

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright © Biuro Detektywistyczne Aleksander Michal Jarzynski>

 Design by
PanMedia Wszelkie prawa zastrzeżone
Statystyka generowana przez PanMedia