wlasnosc
      

   

19.07.2019.Biuro istnieje z pewnymi modyfikacjami najdłużej na łódzkim rynku usług detektywistycznych
– koncesja MSW nr.288/89 z dnia 9.10.1989 r.

Właścicielem biura jest detektyw Michał Jarzyński /licencja nr.0001205/,absolwent I LO im M. Kopernika w Łodzi, z wykształcenia socjolog, były oficer służb specjalnych i komandos 1 Batalionu Szturmowego w Dziwnowie, a wcześniej dowódca plutonu w 11 batalionie czołgów pływających w Słupsku

Biuro gwarantuje wysoką jakość usług, całkowitą dyskrecję i ścisłą współpracę ze zleceniodawcą w toku realizacji zlecenia.

Biuro charakteryzuje się kompleksowym podejściem do problemów zgłaszanych przez klienta poprzez objęcie klienta opieką psychologiczną zwłaszcza w sprawach rozwodowych, w sytuacjach trudnych np. zdrada, gwałt itp. oraz w zależności od charakteru sprawy stosowną opcją prawną.

W sprawach sądowo-procesowych biuro współpracuje z adwokatem Sławomirem Dziedzianowiczem, byłym prokuratorem wojskowym /odszkodowania powypadkowe/.

W razie zaistnienia takiej potrzeby biuro współpracuje z Jackiem Bieńkuńskim specjalistą od wykrywania kłamstw

Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej od wykonywanej działalności do sumy 15 000 Euro

Dewizą Biura jest:

Służyć prawdzie oraz ludziom w potrzebie

ARTYKUŁY
Zmierzch pułkowników
Mafijno-zbrodniczy system władzy w Polsce dawniej i dzisiaj

Manifest / odezwa dysydenta komandosa Michała Jarzyńskiego do Polaków
Avaaz blokuje petycję Michała Jarzyńskiego „Protest Antywojenny !”
Były komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie /Polska/ kpt. Michał Jarzyński ostrzega Naród Polski i prezydenta Rosji Władymira Putina
Były komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie /Polska/ kpt. Michał Jarzyński ostrzega Naród Polski i prezydenta Rosji Władymira Putina o zagrożeniu bronią biologiczną.
Zniewolona przyroda
Pamięci tragicznie zmarłemu koledze
Bezpowrotnie utracone piękno przyrody.
RAK, KTÓRY LECZY
"ZLECENIE DLA DETEKTYWA"
KOMANDOSI Z DZIWNOWA
Komandosi z Dziwnowa-Forum dyskusyjne
To miłość jest
Zimówka aksamitnotrzonowa
ALKOHOL ZA 5 ZŁ - ALARM!!!
Moje komentarze do Nowego Ekranu
Moje strona i komentarze facebook
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  Jerzy Morawski
  Dziennikarz (Życie Warszawy, Rzeczpospolita),
  Reżyser filmowy, scenarzysta("Dług", "Gry uliczne"},
  dokumentalista ("Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym", "Czekając na sobotę").

  Oświadczenie

  Od ponad 20 lat współpracuję z Michałem Jarzyńskim. Współpracę oceniam bardzo wysoko, jego rzetelność, wiarygodność i solidność nigdy nie naraziła mnie jako dziennkarza prasowego na kolizję z prawem prasowym. w trakcie realizacji filmu dokumentalnego „Żelazo” dla TVP udzielał mi kreatywnego wsparcia, co przyczyniło się do wysokiej oceny dokumentu. Równe duży jest wkład Michała Jarzyńskiego w powstanie dokumentu dla amerykańskiej telewizji HBO „Czekając na sobotę” który nagrodzono na wielu festiwalach.

  Z niejednoznaczną rolą naczelnego psychiatry LWP (przyp.wł. Zdzisław Rydzyński) spotkałem się w trakcie przygotowania tekstu o gen. Leonie Dubickim, który został usunięty LWP na podstawie oceny psychiatrycznej. Z informacji do których dotarłem - m.ii. od wybitnego historyka wojskowego, prof. gen. Tadeusza Pióro -wynikało, że generała wydalono na polecenie gen. Jaruzelskiego, bo zbyt wiele wiedział o kulisach jego kariery. Podkładką do tej operacji była ocena psychiatryczna.

  Chciałbym jeszcze dodać, że Michał Jarzyński udzielał mi pomocy nie z pobudek merkantylnych, kierował się prawem opini publicznej do wiedzy o zdarzeniach i procesach społecznych. Tak też było, gdy przygotowywałem dla tygodnika głośny tekst pt. „Egzekutorzy”

  Bardzo Pozytywnie oceniam pro obywatelską postawę Michała Jarzyńskiego.

  Jerzy Morawski

  Warszawa 4.02.2016rKomentarze

You must javascript enabled to use this form

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji decyzją z dnia 1 lutego 2018 r. wydało zakaz prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych

Mój prasowy komentarz do do tego faktu :

Urzędasy z MSW ochu..i , dali mi zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych , tym samym dając kłam ich propagandowemu po 1989 r. hasłu mówiącemu o wolności gospodarczej w Polsce, o której Bartłomiej Sienkiewicz powiedział , że istnieje tylko teoretycznie /zgadzam się z nim/ Oto widzimy jaka w realu jest ta ich wolność gospodarcza . Ten reżim ma nikłe szanse na przetrwanie.
W dupie mam Wasze zezwolenia i zakazy, Nie dam się Wam zastraszyć i Wam nie ulegnę, to Wy się bójcie , bowiem długa jest lista popełnionych przez Was wobec Polaków , w tym wobec mnie przestępstw .
Informuję Was , iż kilka dni temu , wobec licznych faktów popełnianych wobec mnie przez Waszych pracowników przestępstw , nie mogąc kompletnie na Was liczyć, wszcząłem swoje własne obywatelskie śledztwo w tej sprawie : chodzi o nagminne fakty niszczenia mi przez Waszych pracowników sprzętu komputerowego, czyhanie i nastawanie na moje życie, bezprawną inwigilacje mojej osoby z zastosowaniem wszystkich tajnych środków techniki operacyjnej, oddziaływanie na moje kontakty poprzez ich zastraszanie w kierunku ich operacyjnego wykorzystania pode mnie, przestępczą manipulację moimi postami na portalach społecznościowych , w tym na FB w kierunku blokowania mi kontaktów z moimi znajomymi oraz poprzez kradzież mojej własności intelektualnej zawartej w postach opublikowanych na tych portalach.
Jednocześnie informuję , iż w mojej karierze oficera kontrwywiadu wojskowego /śledczego/ żadnemu ściganemu przez mnie przestępcy i jego podżegaczom i pomocnikom nie udało się przede mną uciec i zawsze po tym jak znaleźli się u mnie na celowniku wcześniej , czy później ich dopadałem , przy tym najmniejszego znaczenia nie miały dla mnie ich powiązania i koneksje oraz aktualny status zawodowy, społeczny i polityczny. Tym razem będzie podobnie , a czas działa na moją korzyść , bo ludziom ze służb, którzy w tym przypadku są głównymi winowajcami z każdym nowym dniem , coraz bardziej pali się grunt pod nogami. Z własnych doświadczeń w pracy w służbach wiem, że szeregowi pracownicy służb od czarnej roboty, jak przyjdzie , co do czego , zostaną na placu boju sami , ponieważ ich szefowie wypną na nich tyłek.
Ministrów odpowiedzialnych za ten stan rzeczy oraz szefów służb specjalnych cywilnych i wojskowych informuję też ,iż nie będę , się z nimi cackał , ponieważ suma summarum , to oni ponoszą osobistą odpowiedzialności za przestępcze wobec mnie działania podległych im pracowników, więc zawiadamiam ,ze wobec Was rozważę wniesienie pozwów cywilnych o naruszenie moich dóbr osobistych / nie ulega przedawnieniu/ oraz zadośćuczynienie za poniesione przeze mnie z Waszej winy szkody materialne i niematerialne , przy czym już Was informuję , ze pozwę Was nie jako funkcjonariuszy państwowych , lecz jako osoby fizyczne , gwarantując Wam to , iż po waszej przygodzie z rządzeniem w Polsce , która na mój wzgląd , dobiega końca, będziecie sądzeni już po Waszym odejściu z rządu . Gratuluję Wam tej perspektywy po odejściu z rządu, w sumie na długie lata , bowiem sądownictwo w Polsce działa tak , jak działa i nic nie wskazuje na tj ,że to się kiedyś zmieni na lepsze.

Łódź, dnia 8 luty 2018 r. Michał Jarzyński

Napisał Detektyw, dzień 02/10/2018 o 06:03

 1 
Strona 1 z 1 ( 1 Komentarze )

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Autoprezentacja ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(opcjonalne)

For more BBCode info:  [Click here]

Supported BBCode

[b]bolded text[/b]
[i]italicized text[/i]
[u]underlined text[/u]
[s]striked text[/s]
[sub]subscripts text[/sub]
[sup]superscripts text[/sup]
[center]center text[/center]
[hr] To draw a line
[url]http://ongetc.com[/url]
To quote:[quote]quoted text[/quote]
[code]monospaced text[/code]
To change text size: [size=9]Your Text[/size]
To change text color: [color=red]Red Text[/color]
or [color=#FF0000]Red Text[/color]
(Can use many different color names or hex codes.)
 
« poprzedni artykuł
Copyright © Biuro Detektywistyczne Aleksander Michal Jarzynski>

 Design by
PanMedia Wszelkie prawa zastrzeżone
Statystyka generowana przez PanMedia