wlasnosc
      

   

20.04.2019.
Avaaz blokuje petycję Michała Jarzyńskiego Protest Antywojenny !

Avaaz blokuje petycję Michała Jarzyńskiego „Protest Antywojenny !”


23 CZERWIEC 2015 / PEKOK ANTYLICHWIARZ Michał Jarzyński 15 czerwca o 20:48 ·


„Protest Antywojenny ! Prezydent RP Bronisław Komorowski !


Nie wnikając w osobiste uwikłania i podporządkowanie Pana Prezydenta oraz członków rządu RP, syjonistycznej , zwierzchniej , tajnej, światowej władzy Protestuję przeciwko angażowaniu Polski i Polaków , w tym polskich żołnierzy w wojnę na Ukrainie, docelowo w wojnę z Rosją.


Rosjanie , Ukraińcy /wyłączając banderowców/ są naszymi słowiańskimi braćmi i stosunki pomiędzy Nami powinny być realizowane na pokojowej płaszczyźnie.


My Polacy mamy swój honor i swoją mądrość życiową i nigdy /w przeważającej części/ nie będziemy „ mięsem armatnim ” dla syjonistycznego „ możnowładcy ” dla zabezpieczenia jego dążeń do realizowanej przez niego z uporem maniaka, chorej, szkodliwej społecznie koncepcji/wizji stworzenia na świecie nowego porządku świata w sytuacji gdy ze starym nie mógł sobie poradzić ciągle wywołując na świecie wojny, rewolucje, zamachy stanu itd. , w trakcie których zupełnie bezsensownie zginęły miliony ludzi oraz rozlało się morze ludzkiej krwi..


Polacy jako naród wystarczająco już dużo krwi przelali , w sumie jedynie za „Waszą wolność”, bez odwzajemnienia się z Waszej strony, gdy po 1989 r. zamiast wolności, którą ciągle mieliście na ustach, okradliście Naród Polski prawie ze wszystkiego pod szczytnymi, pięknymi , a w rzeczywistości pustymi hasłami : „ wejścia do Europy” , „demokracji i wolności” , skazując rzesze Polaków na tułaczkę po świecie za chlebem , a reszcie społeczeństwa fundując bezrobocie i brak dostępu do służby zdrowia oraz zniewolenie przez dług oraz inne Wasze socjotechniczne wynalazki typu umowy śmieciowe, elastyczny czas pracy itp. , pozbawiające Polaków socjalnego należnego wszystkim bezpieczeństwa.


Polakom , w tym szczególnie tym , którzy zostali zmuszeni z powodów politycznych , ekonomicznych do emigracji za granicę życzę , by doczekali takiej chwili, by mogli powrócić do Polski i żyć w niej spokojnie , by zakończyła się wreszcie Ich i Nasza niewola.


Łódź , dnia 31 marzec 2015 r.


kapitan Michał Jarzyński


PS.
Ten Protest Antywojenny był opublikowany na płaszczyźnie petycyjnej Avaaz.org , gdzie zyskał poparcie 1500 mieszkających na całym świecie Polaków , po czym został przez tę platformę petycyjną w dniu 8.04.2015 r zablokowany.


Oto komentarz do tego zdarzenia znanego blogera z Niemiec Andrzeja Szuberta , cytuję : „ Zespół petycji avaaz usunął petycją komandosa Michała Jarzyńskiego.


 Droga/Drogi Michał – Piszemy by powiadomić cię, że twoja petycja została przeniesiona offline: . Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski: Protest Antwojenny Każda petycja na stronie Obywatelskich Petycji Avaaz musi odpowiadać wytycznym Społeczności Avaaz.


Avaaz wspiera tylko te kampanie, które są zgodne z naszymi wytycznymi. Te które łamią podstawowe zasady są usuwane ze strony. By zareagować na usunięcie petycji, wyślij wiadomość na moderator@avaaz.org.


Dziękujemy.


Z poważaniem, Zespół Petycji Obywatelskich Avaaz” .


Jest to bezczelna cenzura internetowa. Nie dość, że avaaz początkowo celowo manipulacyjnie zaniżał ilość podpisów pod petycją, to na koniec całkiem ją usunął. Gdyby domagano się w niej popierania banderowskiej swołoczy, czy wręcz wysłania „polskich” wojsk do Donbasu, zapewne avaaz nie uznałby tego za „niezgodne z wytycznymi” i „łamiące podstawowe zasady”.


Podżeganie do wojny (przeciwko Rosji) jest jak najbardziej OK.


Protestowanie przeciwko niej jest czymś złym! Ten załgany zespół petycji służy wyłącznie interesom jednej strony – żydo-banksterskiej.


Petycje wymierzone w te interesy są usuwane.


Od siebie dodam w tym miejscu – i tak uważam, że takie petycje kompletnie nic nie zmienią.


W sumie pisanie ich to strata czasu. Niemniej taką bezczelną cenzurę należy piętnować.

A na przyszłość pamiętajmy – omijajmy avaaz szerokim łukiem.”

Komentarze

You must javascript enabled to use this form

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Avaaz blokuje petycję Michała Jarzy... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(opcjonalne)

For more BBCode info:  [Click here]

Supported BBCode

[b]bolded text[/b]
[i]italicized text[/i]
[u]underlined text[/u]
[s]striked text[/s]
[sub]subscripts text[/sub]
[sup]superscripts text[/sup]
[center]center text[/center]
[hr] To draw a line
[url]http://ongetc.com[/url]
To quote:[quote]quoted text[/quote]
[code]monospaced text[/code]
To change text size: [size=9]Your Text[/size]
To change text color: [color=red]Red Text[/color]
or [color=#FF0000]Red Text[/color]
(Can use many different color names or hex codes.)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright © Biuro Detektywistyczne Aleksander Michal Jarzynski>

 Design by
PanMedia Wszelkie prawa zastrzeżone
Statystyka generowana przez PanMedia